Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.1] [24/7] [75 SLOTÓW] [NON PREMIUM] WOJNA - Edycja Olimpijska [NOWA MAPA - ŚRODA 25.01]


flyjack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wojnaserwer.jpg

 

SERWER PVP - NASTAWIONY NA NIEUSTANNĄ WALKĘ NAJPOTĘŻNIEJSZYCH GILDII!

 

baszteja.png

 

Nazwa serwera: WOJNA - Edycja Olimpijska

Adres serwera: 94.23.91.189 - dla lepszych wrażeń zapoznaj się z opisem

Typ serwera: Survival / Gildie / Bogowie / Tytani

Max. ilość graczy: 60

Administratorzy: FlyJ4ck Szynszylu Demokop

Modyfikacje: Factions, Jobs, WE, WG, iConomy i wiele więcej!

 

 

 

Serwer wyszedł z bety! Teraz jest w wersji 1.0 (nie mylić z minecraftem, który oczywiście śmiga na 1.1).

 

Oto co oferujemy:

- Rozbudowany i przemyślany system gildii

- Prace, dzięki którym zarabiamy pieniądze

- Ogromny i zróżnicowany świat, niektóre zakątki wciąż czekają na odkrycie

- Profesje - Bądź kim chcesz i otrzymuj bonusy - Dobrze np, łączyć ze swoją pracą.

- Klasy - Wojownik, Mag, Kleryk? Teraz możesz grać wymarzoną klasą, do wyboru jest ich naprawdę sporo, a do tego każda posiada ewolucję.

- System gwiezdnych wrót pozwoli wam podróżować między najdalszymy zakątkami (wliczając oczywiście nether i end)

- Pokeball - oczywiście żart, ale po części prawda. Wszystkie Moby i zwierzęta można złapać jajkiem otrzymując w zamian ich jajo znane z trybu creative.

- Pal, Niszcz i Gwałć lub Buduj, Handluj i Uprawiaj - Wszystko zależy od ciebie.

 

Te i wiele innych opcji oferuje w obecnej wersji/edycji nasz serwer, ustawiony na 60 slotów - tak więc no lagg.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam.

 

Mamy również własną stronę z forum, na której znajdziecie obszerne poradniki po polsku dotyczące gry.

 

 

Regulamin serwera:

1. Nie przeklinać.

2. Posługiwać się poprawną polszczyzną albo zamilknąć.

3. Zakaz budowy w polu widzenia Spawn'a.

4. Zakaz używania X-ray, SpeedHack, FlyHack i tym podobne.

5. Jedno konto na osobę!

 

54.jpg

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzieki :)

 

Wkrótce pojawi się dokładniejszy opis, bo widzę, że nie wszyscy jeszcze rozumieją o co chodzi.

Na dniach też filmy instruktarzowe.

Opublikowano

Nie pogram tu długo !

Frakjca za kase !

Więc nie będe grał 5h żeby zrobić frakjcę !

A dokładnie potrzeba 30k !

Więc nie polecam !

Admin nie odpowiada na pytania dodatkowo !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Nie pogram tu długo !

Frakjca za kase !

Więc nie będe grał 5h żeby zrobić frakjcę !

A dokładnie potrzeba 30k !

Więc nie polecam !

Admin nie odpowiada na pytania dodatkowo !

 

To serwer na dłużej. Coś bardziej ambitnego.

A na pytania staram się na bierząco odpowiadać. Pozdrawiam.

Opublikowano

Banamen jeżeli masz oskarżać bezpodstawnie to już nic nie pisz.

Jeżeli do swoich argumentów nie masz dowodów, w postaci filmu czy też

screen'u to twoja wypowiedź według regulaminu jest nieuzasadniona.

 

Po drugie, jeżeli macie coś sobie do wyjaśnienia to macie od tego pw.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Ja tylko muwie swoje zdanie by ludzie nie zostali wychu**** -,-

Pozdro.

 

Ja też się ciesze że ty "muwisz" ale na przyszłość zamiast do komputera to do słownika.

Po co się wypowiadasz jeśli nie umiesz poprawnie po Polsku napisać jednego zdania?

Zgadzam sie z wypowiedźią MixSi'ego.

 

Co do serwera to osobiście nie widziałem ale może zagram.

 

@EDIT - co to znaczy Typ serwera:

Survival / Gildie / Bogowie / Tytani

 

 

 

 

Nie do końca rozumiem o co chodzi z typem serwera Bogowie / Tytani.

 

Proszę o opis tego typu bo nie więm o co chodzi.

Zapraszam na mój kanał YouTube http://youtube.pl/user/AJAWGamin

Opublikowano

Chodzi tutaj po krótce o to, że gracze i ich gildie dzielą się na dwie grupy. Wyznawców Bogów Olimpu i wiznawców Tytanów. W zależności od tego wybieraja miejsce do osiedlenia. A w zależności od wyboru miejsca mają dostęp do innych mocy zsyłanych im przez Bogów tudzież Tytanów.

 

Moce otrzymuje się poprzez znalezienie ukrytych ołtarzy i składanie tam ofiar. Ołtarze można przejmować. I'm więcej złożycie w ofierze, tym lepszą moc o większej sile otrzymacie.

 

Prosty przykład:

Jedem z Bogów Olimpu - Hades. Jedna z 3 mocy z jego ołtarza to: Zrzucenie przeciwnika do rzeki styks w Piekle. Inaczej mówiąc ziemia rozstępuje się pod przeciwnikiem, a on spada w czeluści piekieł, po czym ziemia się zamyka. To akurat przykład najsilniejszej mocy jednego z bóstw.

 

Mocy używamy za pomocą punktów. A te punkty otrzymujemy za składanie ofiar (np z diamentów), lub zabijanie zwolenników przeciwnej opcji.

 

Prosty tutorial ukaże się jutro.

Opublikowano

AJAW co się właściwie wypowiadzasz niebyłeś na serwerze nie widziałeś to się nie kłuć. A co to tej gatki MiSiego coś tam to jakoś dużo innych osob daje zle opinie i jakoś sie do nikogo innego nie przypruł tylko akurat do mnie.

Opublikowano

Zacznę tak. Banan jak nie masz pojęcia o servie to się nie wypowiadaj. Nie widziałem Cię nigdy na serwerze. Poza tym gadasz jak potłuczony. Byłem od 1 minuty online po uruchomieniu serwera. Nie można na spawnie się bić to raz. Dwa admin jak jest to odpowiada tylko należy zapytać. Jeśli nie w grze to na forum. Jak nie on odpowie to uzytkownicy. Nie wciskaj więc kitu. Ja gram od początku tego serwera i gram tylko na nim bo inne nie nadają się do gry survivalowej :)

 

Polecam :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...